Reklama na portalu Ekologiczny Biegun

Głowisz się nad tym w jaki sposób zareklamować swój biznes w internecie? Możesz to zrobić na naszym portalu na kilka sposobów.

Przeczytaj nasze sposoby na promocję Twojej firmy!

Reklama na portalu Ekologiczny Biegun

Formy dostępnej reklamy

Lista firm

Główną funkcjonalnością naszego portalu jest przedstawianie firm, które zajmują się danymi instalacjami w danym mieście. Stworzyliśmy ponad 300 stron dla każdej z usług, aby jak najlepiej trafić do użytkowników szukających wykonawców instalacji.

Aby dodać się do listy, należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy, w którym podać trzeba obsługiwane miasta i instalacje, które wykonuje Twoja firma.

Lista firm

Najczęściej pojawiające się pytania dotyczące listy firm

Jaki jest koszt dołączenia do listy?

Tymczasowo, dodanie do listy jest bezpłatne. Jest to jednak nieuniknione, że wizytówki na portalu w przyszłości będą dodatkowo płatne.

Jaki jest sens dodawania się do listy, skoro wszyscy chcą wyświetlać się w dużych miastach?

Sprawa jest prosta. Oprócz tego, że każdy chce być widoczny w dużych miastach, trzeba zadbać także o mniejsze miejscowości, w których ludzie szukają danej usługi, ale nie zawsze mogą łatwo znaleźć wykonawcę. W Warszawie czy innym wielkim mieście mamy bardzo dużą podaż i bardzo duży popyt na dane usługi. W Gliwicach, Pcimiu Dolnym czy Kaniowie także występuje popyt, który nie zawsze jest wykorzystywany.

To Ty powinineś pokazać się w tym mniejszym mieście i dostawać więcej zleceń z mniejszych miast, zamiast toczyć walkę z wiatrakami w postaci tysiąca innych firm w dużym mieście! 

Obsługuję małą mieścinę, której nie macie na portalu. Co wtedy?

Obsługujemy ponad 300 miast, w których można się wyświetlać, jednak ze względów logistycznych i technologicznych, nie możemy dodawać wszystkich miast w Polsce. Często jednak zdarza się, że mieszkańcy wsi wyszukują instalatorów w większych miastach, które znajdują się obok ich miejscowości.

Przykładowo, jeśli podasz nam 400 różnych miast, dodajemy Twoją wizytówkę tylko w miastach, które są toższame z tymi, które są na naszym portalu.

Wyróżnienie firmy - czym jest, co daje, dlaczego warto się nim zainteresować i ile kosztuje?

Wyróżnienie firmy polega na wyświetlaniu wizytówki na czołowych pozycjach w każdym z miast, w których wizytówka jest wyświetlana. Dzięki temu, Twoja wizytówka nie zniknie w gąszczu Twojej konkurencji i może być częściej odwiedzana niż te, bez wyróżnienia.

Każda firma powinna się wyróżniać nie tylko pod kątem krótkiej zajawki dot. opisu firmy, w końcu Twoja firma jest jedyna w swoim rodzaju!

Czy po podaniu miast będę widoczny na wszystkie miasta?

Twoja wizytówka wyświetli się użytkownikom serwisu po wejściu na podstronę danej usługi w danym mieście. Wyświetlać się będziesz jedynie w miastach, które nam podasz. Jeśli obsługujesz Warszawę, Twoja firma się tam wyświetli, a jeśli nie obsługujesz Poznania, Twoja firma się tam nie wyświetli.

Jakie dane można dodać do wizytówki?

Na ten moment, do wizytówki można dodać numer telefonu, adres e-mail, adres strony www, siedzibę, godziny otwarcia, opis firmy, oferowane usługi i miasta. Oprócz tego, wymagamy dostarczenie logo.

Patrz przykład – https://www.ekologiczny-biegun.pl/firma/proecology-sp-z-o-o/

Ile osób zobaczy moją wizytówkę i skontaktuje się ze mną?

Obu nie jesteśmy w stanie zagwarantować w żaden sposób. To od użytkownika zależy, która z wizytówek firm mu najbardziej odpowiada, a jeśli wystarczająco go przekonasz, może się on okazać być Twoim kolejnym Klientem!

[POZYCJONOWANIE] Czy otrzymam link dofollow z wizytówki?

Pomyślimy 😉 Napisz do nas na kontakt@ekologiczny-biegun.pl i zobaczymy co da się zrobić z tym tematem.

Dodaj swoją firmę zanim zrobi to somsiad!

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Możesz także opublikować w naszym serwisie swój artykuł, który dodatkowo będziemy promować na naszym Facebooku. 

Dzięki niemu możesz zwiększyć zaufanie wobec swojej firmy (są one sygnowane nazwą Twojej firmy + w wizytówce udostępniamy informację o artykule), a także zwiększyć widoczność swojej strony w Google – dajemy możliwość dodania linku dofollow prowadzącego do Twojej witryny.

Koszt oraz więcej informacji na temat artykułu sponsorowanego uzyskasz kontaktując się przez adres e-mail kontakt@ekologiczny-biegun.pl

Link w istniejącym artykule

Chcesz zwiększyć widoczność swojej strony bez konieczności pisania artykułu sponsorowanego? Możesz także zamieścić link w istniejącym artykule, który nie należy do żadnej innej firmy.

Ta usługa jest dodatkowo płatna (w zależności od artykułu są inne stawki), a koszt możesz poznać po kontakcie mailowym – kontakt@ekologiczny-biegun.pl.

Link w istniejącym artykule
Link na podstronie z miastem

Link na podstronie z miastem

Jeśli zajmujesz się pozycjonowaniem, wiesz bardzo dobrze, że największy wpływ w zwiększeniu widoczności będzie miał tematyczny link ze strony rankującej na daną frazę prowadzący do Twojej strony. Możesz zamieścić swojego linka na naszych podstronach z miastem!

Ta usługa jest dodatkowo płatna, a koszt możesz poznać po kontakcie mailowym – kontakt@ekologiczny-biegun.pl. Na pewno dobierzemy coś szytego na miarę.

Ujawniamy rąbka tajemnicy!

Sprawdź jak możesz przeprowadzić reklamę swojego biznesu w artykułach:

Zacznij zarabiać dzięki internetowi!

Nie ma co się oszukiwać. W zamierzchłych czasach firmy opierały się na systemie poleceń od osób, które już skorzystały z usług. W obecnych czasach wszystko przenosi się do sieci i to w tym miejscu powinno się promować. 

Oczywiście, wciąż należycie wykonana praca jest najlepszym powodem do polecenia, lecz nie każdy ma możliwość uzyskania rekomendacji od znajomych czy rodziny. Wtedy z pomocą przychodzi Internet, w którym wyszukujemy potrzebnych nam usług. W ten sposób wytwarza się podaż użytkowników Google, którą można wykorzystać na swoją korzyść.

Razem z nami możesz wypełnić tę lukę i cieszyć się ze zleceń!