EMV Systemfenster

  • Wyróżniony

EMV System

Zamysł koncepcji firmy powstał 12 lat temu w Niemczech i dotyczył branży dociepleniowej. Eksperymentowaliśmy wtedy z nowatorskimi, jak na tamte czasy, materiałami wykorzystując jednocześnie innowacyjne technologie w docieplaniu fasad budynków.

Ziterm
Ziterm

Posiadamy ponad 11 letnie doświadczenie w branży instalacyjnej zajmując silną pozycję na rynku. Jesteśmy wykonawcą instalacji wewnętrznych głównie w nowopowstałych domach jedno oraz wielorodzinnych. Naszą misją jest budowa wysoko wydajnych, ekologicznych, a zarazem energooszczędnych systemów.

Ekosun
Ekosun

Jesteśmy firmą, która od 28 lat propaguje ekologiczne rozwiązania ułatwiające i poprawiające jakość codziennego życia naszych klientów i współpracowników. Od 11 lat swoje działania koncentrujemy na rozwiązaniach wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii.

Hydro-drill

  • Wyróżniony

Hydro-drill

Jesteśmy doświadczoną firmą, która powstała z myślą o możliwie jak największym wykorzystaniu potencjału energetycznego, które daje nam natura. W swoim działaniu koncentrujemy się na odnawialnych źródłach energii, które w większości wypadków są całkowicie wystarczające w codziennym użytkowaniu.

Proecology Sp. z o.o.

  • Wyróżniony

Proecology Sp z o.o.

Marka Proecology Buildings działa od 2002r. specjalizując się w wykonywaniu instalacji przemysłowych oraz instalacji opartych na odnawialnych źródłach energii. Przez pierwsze lata firma rozwijała się stopniowo. Podpisywaliśmy kolejne umowy, na koncie przybywało realizacji, zadowolonych klientów i rekomendacji.